KE forcon sigurinë online

Komisioni Europian ka propozuar rregulla të reja për të përforcuar sigurinë në komunikimet elektronike, rregulla që ...

Siguria në rrugë: Kjo shpikje shpëton jetë

https://www.youtube.com/watch?v=eo73tIR4EyY Një numër i madh personash humbin jetë si pasojë e aksidenteve automobili...

Edukim fëmijëve kundër aksidenteve

Edukimi i brezit të ri mbi rregullat dhe normat e sjelljes në rrugë shikohet si investimi më i mirë për të minimizua...

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat, uniforma ...

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat që prej ditës së sotme do të ketë uniforma dhe pajisje të reja. Falë mbështet...

E mbani mend policin qe bente gjimnastike falas me...

https://www.facebook.com/tahiri.saimir/videos/1170876156318282

Artan Hoxha, mirenjohje per çdo efektiv te Policis...

Nje falenderim dhe mirenjohje per çdo efektiv te Policise se Shtetit(pavarsisht funksionit apo detyres) qe kam takuar ke...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
24NdjekësitNdjek