Kombëtarja fiton miqësoren me Katarin

225

Dje u zhvillua ndeshja miqësore mes Kombëtares shqiptare dhe asaj të Katarit, e cila përfundoi me rezultatin 3:1 në favor të skuadrës sonë.

[fbvid]https://www.facebook.com/Digitalb/videos/939184376179486/[/fbvid]

Burimi: Digitalb