Lajmi i mirë/ Shkon në 31 numri i të shëruarve në Shqipëri, mes tyre 1 mjek e 1 infermier

68

Pavarësisht situatës së koronavirusit, ka edhe lajme të mira nga Shqipëria.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se ka shkuar në 31 numri i të shëruarve nga koronavirusi, mes tyre edhe një mjek dhe një infermier.

Vlen të theksohet se Shqipëria ka shënuar një trend në ulje të të infektuarve me koronavirus COVID-19 në 24 orët e fundit.

Do t’ja dalim!