Nata e ndërrimit të viteve, ja dy këngëtarët e njohur që do mbajnë koncert nesër në Tiranë

22

Elvana Gjata dhe Alban Skënderaj janë dy super artistët që do të performojnë nesër në sheshin “Skënderbej”, në natën e ndërrimit të viteve, një spektakël i organizuar nga bashkia e Tiranës.

Veç dy artistëve të famshëm shqiptarë, në shesh do të ketë edhe një super spektakël fishekzjarrësh.