Një tjeter shqiptare shpallet kampione bote! Njihuni me Gentianen

50

Në Korenë e Jugut po zhvillohet Botërori i Fitnessit. Kampione në kategorinë “Wellnes” u shpall spotistja shqiptare, Gentiana Beqa.

Tashme vajza kuqezi do marrë pjesë edhe në kategoritë “Wellnes Fitness” dhe “Over All” për të kërkuar suksesin absolut në këtë event.

“Beqa do të garojë dhe në kategorinë “Wellness Fitness” -168 cm dhe kategorinë “Over All” për t’u shpallur kampione absolute”, njofton KOKSH.