Shkodër, lindin trinjakë në vigjilje të Krishtlindjes

1

Nga Spitali i Shkodrës vjen nje lajm i bukur dhe i rralle këtë vigjilje Krishlindjesh.

Atje nje familje eshte gezuar me tre femije njeheresh.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se familja Vata është shtuar me trinjakë.

lajmifundit.al