Tritan Kalo e feston ditëlindjen në krye të detyrës! Faleminderit doktor!

15
Mjeku i njohur, prof. Tritan Kalo e ka festuar sot ditëlindjen në krye të detyrës tek Spitali Infektiv, ku po u shërben pacientëve.
 
Kalo është një prej heronjve mantelbardhë, që po punon me përkushtim në këto momente të vështira për Shqipërinë dhe gjithë botën.
 
Stafi i Po.al i uron jetë të gjatë profesorit dhe e falenderon me gjithë zemër për punën e tij.
Gëzuar ditëlindjen doktor!