VIDEO/ Frymëzuese, 85-vjeçari sfidon Messin dhe Ronaldon

131

Një pensionist 85-vjeçar tregoi aftësitë e tij freestyle të futbollit në rrugët e Huanuco, Peru, të shtunën.

Feliciano Martel i ka lënë të gjithë me gojë hapur me aftësitë e tij, në veçanti me driblimet dhe zhonglimet që realizoi.

Në këtë mënyrë i moshauri ka sfiduar Messin, Ronaldon dhe Neymar në një beteje të stilit të lirë.