VIDEO/ Njihuni me djalin shqiptar që ngriti në këmbë jurinë e “The Voice of France”

151

Gjon Muahrremaj jo vetëm që i ktheu katër anëtarët e jurisë së “The Voice of France”, por i ngriti në këmbë ata. Konkurroi pak ditë më parë duke e nisur interpretimin me piano e duke vazhduar me të kënduar.

Gjon e ka nënën nga Shqipëria dhe të atin nga Kosova. Vite më parë ka konkurruar edhe në “Albanians got talent” ku pati të njëtin efekt, juria mbeti gojëhapur.

Në “Voice of France” është ende fillimi, por siç duket Gjoni do ecë gjatë.