Kryesore Etiketimet Kulla e rekordeve do të kushtojë sa buxheti i Shqipërisë dhe është më e lartë se mali i Dajtit

Etiketim: Kulla e rekordeve do të kushtojë sa buxheti i Shqipërisë dhe është më e lartë se mali i Dajtit

25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
37NdjekësitNdjek