Duhet ta shihni patjetër! VIDEO për Shqipërinë bën bujë në rrjet, 2 milionë shikime, 4 mijë komente, 16 mijë share në pak orë

652

Një video e publikuar për Shqipërinë, në faqen e një prej blogerëve më të famshëm në botë ka bërë bujë.

kanë kaluar vetëm 18 orë nga publikimi dhe video është parë rreth 2 milionë herë, ka rreth 4 mijë komente dhe rreth 16 mijë share

Një nga blogerët më të famshëm në botë, Nuseir Yassin, ka vizituar Shqipërinë.

Ai thotë se Shqipëria ka kafene me te shijshme në botë dhe më të lirë

Yassin ndërkohë vë në dukje edhe mikëpritjen e shqiptarëve, që sipas tij, është një arsye më shumë për ta vizituar Shqipërinë.

Në llogarinë e tij në ‘Facebook’, Yassin numëron mbi 9 milion ndjekës.

Përgatiti PO.AL