A janë ilire piramidat e zbuluara në Bosnje?

Historia nuk mbulohet dot nga dheu, drutë apo gënjeshtrat. Piramidat e zbuluara në Bonjë, të cilat për shekuj me radhë m...

5 hotele luksoze për Krishtlindje

Drita vezulluese, shampanjë dhe ëmbëlsira. Është koha për ta trajtuar veten mirë dhe me gëzim për pushime. ...

Sot takimi i parë i Komisionit Ekzekutiv për Anëtarësimin e Kosovës në BE

Takimi i parë i Komisionit Ekzekutiv për Anëtarësimin e Republikës së Kosovës në Bashkimin Evropian u mbajt sot nën krye...

Vlera e arsimit dhe diturisë

Nga Florian Hoti "Dituria është gjëja më e rëndësishme, prandaj fito dituri. Edhe sikur të humbasësh ato që ke, fito ...

9 arsye për të mos ikur nga Shqipëria

Nga Kaon Serjani Lexova këto ditë disa shkrime nga gazetarë të ndryshëm me argumente se pse duhet ikur nga Shqipëria....

Zbulojeni Shqipërinë, pastaj do kuptoni se s’ja vlen të ikni jashtështetit për më mirë

Nga Laidi Ferruni Dje postova një foto të një banjo termale në kanionet e Holtes në Gramsh dhe po shprehesha për fakt...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
37NdjekësitNdjek