VIDEO/ Eli nga Mamurrasi, artistja me grep që krijon duke endur në mënyrën e gjyshes

24

Eli realizon çanta, aksesore dhe gjithçka duke punuar me grep.

Eli është nga Mamurrasi por prej me shume se 10 vitesh jeton ne Tirane, pasioni i saj me i madh është puna me grep dhe nuk ka asnjë dite kur ajo nuk thur diçka origjinale nga mendja e saj.

Çanta, aksesore, apo mbulesa mobiljesh te ndryshme nga ngjyrat e modelet e shumta, Eli ka zbukuruar te gjithe shtepine e saj.