FOTOT / Heronjtë e heshtur!

Zv/kryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ka deklaruar se 223 grupe pune u angazhuan në terren pë...

FOTOT / Bashkia shton terrenet sportive në Tiranë

Kompleksi sportiv Dajti në kryeqytet do të rehabilitohet. Bashkia Tirane ka publikuar pamjet e projektit se si do të ...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
24NdjekësitNdjek