Artan Hoxha, mirenjohje per çdo efektiv te Policise se Shtetit

Nje falenderim dhe mirenjohje per çdo efektiv te Policise se Shtetit(pavarsisht funksionit apo detyres) qe kam takuar ke...

KE forcon sigurinë online

Komisioni Europian ka propozuar rregulla të reja për të përforcuar sigurinë në komunikimet elektronike, rregulla që ...

Edukim fëmijëve kundër aksidenteve

Edukimi i brezit të ri mbi rregullat dhe normat e sjelljes në rrugë shikohet si investimi më i mirë për të minimizua...

E mbani mend policin qe bente gjimnastike falas me femijet ne Velipoje?

https://www.facebook.com/tahiri.saimir/videos/1170876156318282

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat, uniforma dhe pajisje të reja

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat që prej ditës së sotme do të ketë uniforma dhe pajisje të reja. Falë mbështet...

Vlorë: Shpëtohet pushuesi kosovar nga vrojtuesi i plazhit

Një vrojtues plazhi i ka dhënë ndihmën e parë një personi rreth 40 vjeç, i cili po rrezikonte të mbytej. Pushuesi gjende...

FOTOT/ Lajm i mirë për fermerët e Librazhdit, nis ndërtimi i një Pike Grumbullimi

Prej disa ditësh ka nisur puna për ndërtimin e një 𝐏𝐢𝐤𝐞 𝐆𝐫𝐮𝐦𝐛𝐮𝐥𝐥𝐢𝐦𝐢 që do t’iu vijë në ndihmë fermerëve të Librazhdit ...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
37NdjekësitNdjek