KE forcon sigurinë online

Komisioni Europian ka propozuar rregulla të reja për të përforcuar sigurinë në komunikimet elektronike, rregulla që ...

Artan Hoxha, mirenjohje per çdo efektiv te Policis...

Nje falenderim dhe mirenjohje per çdo efektiv te Policise se Shtetit(pavarsisht funksionit apo detyres) qe kam takuar ke...

E mbani mend policin qe bente gjimnastike falas me...

https://www.facebook.com/tahiri.saimir/videos/1170876156318282

RENEA shqiptare shpallet njësia më e mirë kundër t...

Portali “Military Zone'' ka bërë një shkrim mbi repartin e Policisë shqiptare, RENEA, duke e cilësuar si një nga njësitë...

Edukim fëmijëve kundër aksidenteve

Edukimi i brezit të ri mbi rregullat dhe normat e sjelljes në rrugë shikohet si investimi më i mirë për të minimizua...

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat, uniforma ...

Ekipi i shpëtimit të zjarrfikësve Berat që prej ditës së sotme do të ketë uniforma dhe pajisje të reja. Falë mbështet...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
24NdjekësitNdjek