Video: Bregdeti shqiptar tashmë tërheq edhe producent të njohur botëror

715

DJ i famshëm britanik, Jonas Blue, i cili u bë i njohur me hitet muzikore “Fast Car” dhe ”Perfect Stranger”, ka publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me William Singe, “Mama”.

Dj dhe producenti britanik ka zgjedhur bregdetin e bukur shqiptar për klipin e këtij projekti muzikor, duke bërë kështu një promovim të mrekullueshëm të vendit tonë.

Në klipin e kësaj kënge është e pranishme edhe modelja bukuroshe, Oriola Marashi.