VIDEO/ Njihuni me picierin shqiptar më të famshëm në Gjermani, gatuan dhe ‘argëton’ klientët

173

Një picier shqiptar në Gjermani është bërë atraksion në rrjetet sociale, pasi përveç se gatuan pica, ai “argëton” edhe klientët e shumtë me brumin.

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se jeton dhe punon në Gjermani.

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka vite që nuk ka qenë në vendlindje.