Daorsi i vogël fiton betejën për jetën pas 28 ditësh në terapi intensive

3

Falë përkujdesit të stafit të Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë, një tjetër foshnjë fitoi betejën për jetën pas 28 ditësh në terapi intensive.

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ndau sot në rrjetet sociale momentet e gëzimit për Daorsin e vogël.

Familja e re përfiton menjëherë edhe çekun e bebes.

Një bravo për mjekët.