19 Qershori, dita kushtuar baballareve

Të gjithë e dimë dhe e festojmë Festen e Nenave, por pakkush e di për Festën e Baballarëve. Edhe baballarët kanë një dit...
video

Pritshmëritë vs Realiteti, kur bëhemi me fëmijë

https://www.facebook.com/Kalemi.Travel/videos/1108019709263519/

Art me syze

Një grup të rinjsh në San Francisco eksperimentuan duke vendosur një palë syze në dyshemenë e një muzeu artistik. Vizito...

Teatër: Të Gjithë me huqe

Teater Park Kame në bashkëpunim me Teatrin Kombëtar dhe Teatrin Eksperimental, ju fton të shijoni ndryshe fundjavat e kë...

Tabelat më qesharake që keni hasur ndonjëherë

Me pyetjen, çfarë po i ndodh botës që duhet të vendosim shenja të tilla?!, dikush ka postuar një sër  fotosh që të bëjnë...

Selfie stick në vend të armëve

Nisur nga selfi-mania, dikush me një ide interesante dhe për të qeshur, ka zëvendësuar armët, në skenat e filmave, me se...

24 foto që tregojnë kafshët që presin me padurim q...

Shumicës së kafshëve shtëpiake ju pëlqen të dalin jashtë. Ndoshta ju ka rastisur të shikoni kafshë të lezetshme, të cila...
25,582FansaPëlqeje
450NdjekësitNdjek
24NdjekësitNdjek